Zobacz Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA w serwisie mojekonferencje.pl

Naszym sukcesem jest każdy zadowolony klient

10

Lat na rynku

922

Zadowolonych klientów biznesowych

897526

Zrealizowanych godzin szkoleniowych

23841

Podanych litrów kawy

Centrum Wspólna


Zapraszamy Państwa do Centrum Szkoleniowego „Wspólna”, które znajduje się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wspólnej 56, na odcinku między ul. Poznańską a Emilii Plater. W swojej ofercie posiadamy 8 sal szkoleniowych, dostępnych zarówno w weekendy, jak i dni powszednie. Wszystkie nasze sale wyposażone są w klimatyzację, projektory, uchylne okna, gniazda internetowe [internet do 300 Mb/s], tablice suchościeralne, odtwarzacze CD. Na terenie ośrodka działa sieć bezprzewodowa o prędkości do 600 Mb/s. Na Państwa życzenie udostępniamy  laptop, głośniki, flipchart oraz urządzenia biurowe: drukarkę, ksero, skaner, telefon, fax, niszczarkę. Sale szkoleniowe i konferencyjne w Śródmieściu

Nasze sale szkoleniowo-konferencyjne przystosowane są do przeprowadzania szkoleń, nie tylko w dużych grupach, lecz także w kameralnych. Dysponujemy salami szkoleniowymi o różnej powierzchni, z możliwością zmiany ustawienia stołów i krzeseł. 

Nasze Centrum Szkoleniowe zapewnia możliwość przechowania materiałów szkoleniowych zarówno przed, jak i po przeprowadzonych warsztatach. Do obsługi Państwa szkolenia możemy dedykować opiekuna odpowiedzialnego za realizację szkolenia zgodnie z harmonogramem, prawidłowe uzupełnianie dokumentacji, przeprowadzanie ankiet ewaluacyjnych etc. 

W naszym centrum odbyło się ponad blisko kilkadziesiąt tysięcy godzin szkoleń. Wśród naszych zaufanych Klientów znajdują się firmy realizujące zarówno szkolenia komercyjne, jak i dofinansowane ze środków EFS. Dotychczas przez ponad 10 lat działaliśmy w starej lokalizacji przy ul. Pankiewicza 3 - w ostatnich latach jako Centrum Szkoleniowe Pankiewicza.

Zapraszamy do biura

ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
+ 48 665 01 77 77

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu mailowego
centrum@centrumwspolna.pl

Copyright

© 2023 Centrum Szkoleniowe Wspólna

Design

Projekt i wykonanie

 • Jeśli chcesz zadać nam pytanie lub chcesz dokonać rezerwacji sal, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na numer 665 01 77 77
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Wyrażenie zgody jest wymagane
  Nieprawidłowe dane