W jaki sposób można dokonać płatności za szkolenie?
W przypadku pierwszego wynajmu płatności należy dokonać przed szkoleniem, na podstawie faktury proforma. Płatności należy dokonać najpóźniej 2 dni przed szkoleniem. W przypadku dalszej współpracy, wystawiamy faktury przelewowe. Należność można również uregulować na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

Czy można u Państwa dokonać wstępnej rezerwacji czy jest ona płatna?
Wstępna rezerwacja jest nieodpłatna i niezobowiązująca, natomiast daje gwarancję, iż sala nie zostanie wynajęta innej firmie bez wcześniejszej prośby o potwierdzenie. Wstępna rezerwacja musi zostać przesłana na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie można jej dokonać wyłącznie w sposób telefoniczny.

Do kiedy trzeba potwierdzić wstępną rezerwację?
Zwrócimy się do Państwa z prośbą o potwierdzenie wstępnej rezerwacji w przypadku kiedy wszystkie sale będą już zajęte a pojawią się nowe zapytania na te terminy.

Czy istnieje możliwość wcześniejszego przesłania materiałów?
Tak, istnieje możliwość przechowania materiałów w Sekretariacie, zarówno przed jak i po szkoleniu. Godziny otwarcia Sekretariat Centrum Szkoleniowe Wspólna jest czynny od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku. W weekendy również – w zależności od zapotrzebowania na wynajem.

Dostępność sal
Sale dostępne są najczęściej od godziny 8:00 do 17:00 (maksymalnie do 17:30). Osoby zainteresowane wynajmem również po 17:00 prosimy o kontakt – zweryfikujemy czy jest to możliwe.

Minimalna liczba godzin najmu sali szkoleniowej
4h to minimalna liczba godzin wynajmu w ciągu jednego dnia roboczego (poza salą 206, którą wynajmujemy na cały dzień). W weekendy minimalna liczba godzin – do ustalenia.

Parking
Zarówno na ul. Wspólnej jak i przy Św. Barbary w strefie miejskiego płatnego parkowania. Klienci korzystają również z płatnego parkingu na skrzyżowaniu ul. Nowogrodzkiej i Emilii Plater. Wszystko w odległości 150 m od naszych sal (2-3 min spacerem).

Nocleg
W pobliżu Centrum Szkoleniowe Wspólna (3 min spacerem) znajdują się zarówno atrakcyjnie cenowo hostele (m.in. Mish Mash), jak i hotele o wysokim standardzie (m.in. Marriott, Polonia, Novotel).

Lunch
Podawany jest w pobliskiej restauracji oddalonej od naszej siedziby o 1-3 min spacerem (obecnie współpracujemy z trzema restauracjami). W cenie usługi: rezerwacja terminu, prowadzenie grupy na lunch, przekazanie lunch menu przed pójściem do restauracji (dzięki czemu lunch podawany jest tuż po przyjściu grupy), rozliczenie po stronie CS Wspóna. Sprawna organizacja gwarantuje spożycie lunchu max. 30-35 min.

Zapraszamy do biura

ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
+ 48 665 01 77 77

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu mailowego
centrum@centrumwspolna.pl

Copyright

© 2023 Centrum Szkoleniowe Wspólna

Design

Projekt i wykonanie

 • Jeśli chcesz zadać nam pytanie lub chcesz dokonać rezerwacji sal, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na numer 665 01 77 77
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Wyrażenie zgody jest wymagane
  Nieprawidłowe dane