O nas

Zobacz Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA w serwisie mojekonferencje.pl

Naszym sukcesem jest każdy zadowolony klient

10

Lat na rynku

922

Zadowolonych klientów biznesowych

897526

Zrealizowanych godzin szkoleniowych

23841

Podanych litrów kawy

Centrum Wspólna


Zapraszamy Państwa do Centrum Szkoleniowego „Wspólna”, które znajduje się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wspólnej 56, na odcinku między ul. Poznańską a Emilii Plater. W swojej ofercie posiadamy 8 sal szkoleniowych, dostępnych zarówno w weekendy, jak i dni powszednie. Wszystkie nasze sale wyposażone są w klimatyzację, projektory, uchylne okna, gniazda internetowe [internet do 300 Mb/s], tablice suchościeralne, odtwarzacze CD. Na terenie ośrodka działa sieć bezprzewodowa o prędkości do 600 Mb/s. Na Państwa życzenie udostępniamy  laptop, głośniki, flipchart oraz urządzenia biurowe: drukarkę, ksero, skaner, telefon, fax, niszczarkę. Sale szkoleniowe i konferencyjne w Śródmieściu

Nasze sale szkoleniowo-konferencyjne przystosowane są do przeprowadzania szkoleń, nie tylko w dużych grupach, lecz także w kameralnych. Dysponujemy salami szkoleniowymi o różnej powierzchni, z możliwością zmiany ustawienia stołów i krzeseł. 

Nasze Centrum Szkoleniowe zapewnia możliwość przechowania materiałów szkoleniowych zarówno przed, jak i po przeprowadzonych warsztatach. Do obsługi Państwa szkolenia możemy dedykować opiekuna odpowiedzialnego za realizację szkolenia zgodnie z harmonogramem, prawidłowe uzupełnianie dokumentacji, przeprowadzanie ankiet ewaluacyjnych etc. 

W naszym centrum odbyło się ponad blisko kilkadziesiąt tysięcy godzin szkoleń. Wśród naszych zaufanych Klientów znajdują się firmy realizujące zarówno szkolenia komercyjne, jak i dofinansowane ze środków EFS. Dotychczas przez ponad 10 lat działaliśmy w starej lokalizacji przy ul. Pankiewicza 3 - w ostatnich latach jako Centrum Szkoleniowe Pankiewicza.

Zapraszamy na wirtualny spacer 3D po naszym ośrodku szkoleniowym w jakości 4K. Po rozpoczęciu spaceru w lewym dolnym rogu można kliknąć ikonkę "View Floor Plan", aby włączyć rzut z góry lub "View Dollhouse", aby uruchomić model 3D ośrodka. Istnieje również możliwość uruchomienia spaceru w technologii VR (Virtual Reality) - ikona w prawym dolnym rogu. Na zewnątrz budynku wykonano trzy panoramy skweru w zdjęciu "360 stopni".

Zapraszamy Państwa do naszej siedziby, która znajduje się przy ul. Wspólnej 56 w Warszawie.

 

 

Nasz ośrodek szkoleniowy, usytuowany w ścisłym centrum Warszawy, położony jest przy urokliwym skwerze przy ul. Wspólna w sąsiedztwie prestiżowego budynku Ufficio Primo. Łatwy dojazd do naszego Centrum Szkoleniowego zapewniają zarówno autobusy, tramwaje, pociągi, jak i metro. Atutem naszych sal szkoleniowych jest bliskie położenie tuż przy Dworcu Centralnym oraz metrze Centrum, spacer od tych miejsc zajmie Państwu zaledwie 5 minut. Lokalizacja naszego budynku w samym centrum Warszawy niewątpliwie podniesie prestiż organizowanych przez Państwa spotkań i konferencji.

 

 

 

W okolicy naszego ośrodka znajduje się parking wielopoziomowy Capital Parking przy ul. Nowogrodzkiej 27 (4 minuty spacerem). 

Wokół budynku dostępne są miejsca parkingowe miejskiej strefy płatnego parkowania (ul. Św. Barbary, Wspólna, Poznańska, Nowogrodzka) - rano jest najczęściej swobodnie, w ciągu dnia już trudniej - wówczas zapraszamy do skorzystania z ww. parkingu wielopoziomowego.

Centrum Szkoleniowe Wspólna jest certyfikowanym centrum egzaminacyjnym Kryterion (Kryterion Certified Testing Center). Zapraszamy do przystąpienia do egzaminu na Wspólnej. Dogodna lokalizacja, ponad 20'' komputery Dell All-in-One, cisza i przyjemne przestrzenie naszego ośrodka zapewnią dobre warunki do Państwa egzaminu.

KRYTERION - National Registration Authority | USLC

sala nr 1

Idealna sala dla szkoleń dla kilkunastu osób, dobrze oświetlona, klimatyzowana, z pięknym grafiką przedstawiającą urokliwy zakątek południowego wybrzeża Szwecji.

sala nr 2

Wygodna i przestronna sala dla grupy liczącej 15 - 18 uczestników z holenderskim motywem graficznym.

sala nr 3

Sala narożna, w której duże, otwierane i uchylne okna zajmują powierzchnię dwóch całych ścian zapewniając optymalny dostęp światła dziennego.

sala nr 4

Sala ze stołem konferencyjnym w kolorze jasnego drewna, który pomieści 6-8 uczestników.

sala nr 5

Największa sala w naszym centrum szkoleniowym pomieści w ustawieniu szkolnym nawet do 36 uczestników.

sala nr 6

Sala ze stołem konferencyjnym w kolorze jasnego drewna, który pomieści 8-10 uczestników.

sala nr 7

Sala na planie kwadratu ze stołami w okleinie z jasnego drewna. Pomieści wygodnie do 10 osób.

sala nr 8

Duża przestronna sala, która pomieści do 18 osób w ustawieniu szkolnym. Stoły w okleinie z jasnego drewna.

/środki mogą ulec zmianie w zależności od aktualnych zaleceń administracji publicznej/

W trosce o Państwa komfort przygotowaliśmy poniższe środki bezpieczeństwa. Nasz ośrodek jest regularnie czyszczony środkami dezynfekującymi - zwłaszcza powierzchnie poziome (m.in. stoły), klamki oraz pokój kawowy. W ośrodku dostępne są płyny do dezynfekcji rąk (na korytarzu i w salach szkoleniowych). W toaletach znajduje się mydło, które jest łagodniejsze dla rąk.

Posiadamy duże sale, więc możemy zapewnić zachowanie bezpiecznych odległości między kursantami w czasie trwania zajęć. 

Przestrzeń wspólna:
- na terenie ośrodka istnieje obowiązek zasłaniania nosa i ust
- wspólna przestrzeń jest zaopatrzona w płyny do dezynfekcji dłoni

Sale
- jedna osoba przy stoliku
- sale są duże i przestronne - powierzchnia od 16 m2 do aż 50 m2 
- ustawienie stolików z zachowaniem odległości około 1,5 m między kursantami
- płyn do dezynfekcji rąk w każdej sali szkoleniowej
- regularne wietrzenie sal - posiadamy w pełni otwierane okna
- sprawnie działająca wentylacja
- powierzchnie poziome (m.in. stoły) oraz klamki czyszczone są środkami dezynfekującymi

 

 

Sekretariat
- personel obsługi klienta wyposażony jest w maseczki ochronne
- regularne wietrzenie sekretariatu (w pełni otwieralne okna)
- wszyscy nasi pracownicy dokonują samooceny stanu zdrowia przed pojawieniem się w pracy zgodnie z www.pacjent.gov.pl/koronawirus/sprawdz-objawy

W jaki sposób można dokonać płatności za szkolenie?
W przypadku pierwszego wynajmu płatności należy dokonać przed szkoleniem, na podstawie faktury proforma. Płatności należy dokonać najpóźniej 2 dni przed szkoleniem. W przypadku dalszej współpracy, wystawiamy faktury przelewowe. Należność można również uregulować na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

Czy można u Państwa dokonać wstępnej rezerwacji czy jest ona płatna?
Wstępna rezerwacja jest nieodpłatna i niezobowiązująca, natomiast daje gwarancję, iż sala nie zostanie wynajęta innej firmie bez wcześniejszej prośby o potwierdzenie. Wstępna rezerwacja musi zostać przesłana na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie można jej dokonać wyłącznie w sposób telefoniczny.

Do kiedy trzeba potwierdzić wstępną rezerwację?
Zwrócimy się do Państwa z prośbą o potwierdzenie wstępnej rezerwacji w przypadku kiedy wszystkie sale będą już zajęte a pojawią się nowe zapytania na te terminy.

Czy istnieje możliwość wcześniejszego przesłania materiałów?
Tak, istnieje możliwość przechowania materiałów w Sekretariacie, zarówno przed jak i po szkoleniu. Godziny otwarcia Sekretariat Centrum Szkoleniowe Wspólna jest czynny od 8:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku. W weekendy również – w zależności od zapotrzebowania na wynajem.

Dostępność sal
Sale dostępne są najczęściej od godziny 8:00 do 17:00 (maksymalnie do 17:30). Osoby zainteresowane wynajmem również po 17:00 prosimy o kontakt – zweryfikujemy czy jest to możliwe.

Minimalna liczba godzin najmu sali szkoleniowej
4h to minimalna liczba godzin wynajmu w ciągu jednego dnia roboczego (poza salą 206, którą wynajmujemy na cały dzień). W weekendy minimalna liczba godzin – do ustalenia.

Parking
Zarówno na ul. Wspólnej jak i przy Św. Barbary w strefie miejskiego płatnego parkowania. Klienci korzystają również z płatnego parkingu na skrzyżowaniu ul. Nowogrodzkiej i Emilii Plater. Wszystko w odległości 150 m od naszych sal (2-3 min spacerem).

Nocleg
W pobliżu Centrum Szkoleniowe Wspólna (3 min spacerem) znajdują się zarówno atrakcyjnie cenowo hostele (m.in. Mish Mash), jak i hotele o wysokim standardzie (m.in. Marriott, Polonia, Novotel).

Lunch
Podawany jest w pobliskiej restauracji oddalonej od naszej siedziby o 1-3 min spacerem (obecnie współpracujemy z trzema restauracjami). W cenie usługi: rezerwacja terminu, prowadzenie grupy na lunch, przekazanie lunch menu przed pójściem do restauracji (dzięki czemu lunch podawany jest tuż po przyjściu grupy), rozliczenie po stronie CS Wspóna. Sprawna organizacja gwarantuje spożycie lunchu max. 30-35 min.

DEFINICJE

CS Wspólna – Centrum Szkoleniowe "Wspólna" (prowadzone przez JP Solutions Sp. z o.o., ul. Wspólna 56, 00-696 Warszawa) z siedzibą w Warszawie, a także pracownicy CS Wspólna dokonujący rezerwacji i przygotowania S al

Klient – podmiot dokonujący rezerwacji, który zamie rza zorganizować Szkolenie w Sali/salach szkoleniowej/szkoleniowych Regulamin – niniejszy dokument regulujący zasady re zerwacji, najmu i korzystania z Sal szkoleniowych

Sala szkoleniowa lub sale – powierzchnie będące w dyspozycji CS Wspólna przeznaczone do celów spotkań, konferencji, szkoleń, itp. Uczestnik – osoba biorącą udział w Szkoleniu Umowa najmu – umowa cywilno-prawną zawartą pomiędzy CS Wspólna a Klientem, której przedmiotem jest najem powierzchni na potrze by zorganizowania Szkolenia

Szkolenie – oznacza wszystkie zdarzenia organizowan e przez Klienta, w tym szkolenia, konferencje i spotkania

ZASADY OGÓLNE

 1. Sale szkoleniowe udostępniane są na 30 min przed sz koleniem. Udostępnienie Sali wcześniej niż określono w zd. 1. jest możliwe jedyn ie za uprzednią zgodą CS Wspólna i po potwierdzeniu dostępności Sali szk oleniowej w tym terminie. Zastrzegamy, że CS Wspólna może swobodnie dyspo nować Salami szkoleniowymi w godzinach nieobjętych najmem.
 2. Sale wynajmowane są od poniedziałku do piątku maksy malnie do godziny 17:00, a w weekend do 18:00. W poszczególnych sytuacjach możli wy jest dłuższy wynajem - prosimy o kontakt z CS Wspólna, wówczas zweryfi kujemy czy jest to możliwe.
 3. Istnieje możliwość przechowania przez Klienta mater iałów w Sekretariacie, zarówno przed jak i po szkoleniu. Termin dostarczenia mater iałów i jego odbioru należy wcześniej skonsultować z obsługą CS Wspólna.
 4. Klient jest zobligowany do przestrzegania godzin sz kolenia.
 5. Klient jest zobligowany do wcześniejszego przekazan ia informacji o korzystaniu z własnych urządzeń elektronicznych (laptopy, projekt or, drukarka, inne urządzenia itp.), nie później jednak niż 1 dzień przed termin em Szkolenia.
 6. Po szkoleniu Klient jest zobowiązany zabrać ze sobą wszystkie materiały szkoleniowe i promocyjno-informacyjne (roll-up, itp.) oraz wartoś ciowe przedmioty (laptopy, telefony, itp.). W przypadku szkoleń kilkudniowych i chęci pozostawienia materiałów w sali prosimy o kontakt, wówczas zweryfikujemy czy jest to możliwe. Nieodebrane materiały Klienta ulegają archiwizacji na koszt Kli enta po upływie 7 dni od upływu uzgodnionego terminu.
 7. Klient nie może samodzielnie świadczyć na terenie C S Wspólna usług kateringowych, w szczególności organizować przerw k awowych, chyba że CS Wspólna wyrazi na powyższe zgodę.
 8. Na terenie CS Wspólna obowiązuje zakaz palenia, wnoszenia i spożywania w Salach szkoleniowych gorących posiłków oraz spożywa nia alkoholu. Klient i Uczestnicy szkolenia zobligowani są do przestrzegan ia zakazu palenia na terenie CS Wspólna, zakazu wnoszenia do Sal szkoleniowych gorących posiłków, zakazu spożywania alkoholu oraz zachowania porządku w Sala ch.
 9. Klient zobowiązuje się korzystać z Sal szkoleniowyc h będących przedmiotem najmu oraz niezbędnego sprzętu szkoleniowego, jeśli taki został udostępniony, z należytą starannością w sposób odpowiadający właściwościom, zgodnie z przeznaczeniem określonym w formularzu zamówienia oraz oddać Sale szkoleniowe i sprzęt szkoleniowy po zakończeniu najmu w stanie nie pogor szonym ponad normalne zużycie.
 10. W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia przez Klien ta sprzętu szkoleniowego lub Sali szkoleniowej (wykładzina, ściany, itp.), Klient pok ryje koszty niezbędnych napraw.
 11. CS Wspólna nie ponosi odpowiedzialności za mien ie pozostawione na terenie CS Wspólna.
 12. CS Wspólna nie ponosi odpowiedzialności za nied ogodności wynikające z przyczyn niezależnych od niego.
 13. CS Wspólna zastrzega sobie prawo odmowy wynajmu Sal szkoleniowych, jeżeli charakter planowanego szkolenia i jego termin nie d a się pogodzić z uzasadnionymi interesami innych Klientów, w szczególności jeśli n ie jest możliwe zagwarantowanie niezakłóconego przebiegu innych Szkoleń. CS Pankiew icza odmówi wynajmu Sal szkoleniowych jeśli charakter planowanego Szkolenia jest sprzeczny z przepisami prawa lub zorganizowanie Szkolenia wymaga uzyskania stosownych zgód lub zezwoleń.
 14. Klient nie ma prawu wynajmowania, użyczania lub udo stępniania Sal podmiotom trzecim bez uprzedniej zgody CS Wspólna.
 15. Wprowadzanie zwierząt na teren CS Wspólna jest zabronione

REZERWACJA

 1. Przesłanie oferty Klientowi na wynajem sal nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji Sali szkoleniowej. Dostępność sal wymaga potwierdzenia ze strony CS Wspólna.
 2. CS Wspólna wynajmuje sale na szkolenia całodnio we tj. 8-godzinne (8 godzin zegarowych). Możliwość krótszego wynajmu sali (wyna jem sali na godziny) istnieje wyłącznie w przypadku tzw. "krótkich terminów" (zap ytania złożonego na 2-3 dni przed terminem planowanego szkolenia) lub w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) W tym przypadku 4 h to minimalna liczba godzin wyna jmu w ciągu jednego dnia roboczego. CS Wspólna nalicza pełne godziny naj mu sali
 3. Klient może dokonać wstępnej rezerwacji Sali szkole niowej tylko drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wstępna rezerwacja je st nieodpłatna i oznacza gwarancję, iż Sala nie zostanie wynajęta innej firm ie bez wcześniejszej prośby o potwierdzenie rezerwacji. CS Wspólna zwróci się do Klienta z prośbą o potwierdzenie wstępnej rezerwacji w przypadku kiedy pojawi się nowe zapytania od innej firmy lub osoby z potwierdzonym szkoleniem na zarezerwowany termin tej samej Sali. Klient wówczas może anulować lub potwie rdzić wynajem. W przypadku braku udzielenia informacji zwrotnej e-mailem przez Klienta (w przeciągu 24 h od momentu wysłania prośby o potwierdzenie) CS Pankiew icza może anulować wstępną rezerwację .
 4. Potwierdzenie rezerwacji dokonuje się poprzez przes łanie wypełnionego formularza rezerwacji drogą e-mailową. Na podstawie przesłaneg o formularza rezerwacji CS Wspólna ma prawo naliczyć opłatę za wynajem zad eklarowany w formularzu nawet w sytuacji, w której szkolenie nie odbędzie s ię, chyba że wcześniej w określonym w pkt 18. terminie Klient anuluje rezerw ację.
 5. Potwierdzonej rezerwacji nie można anulować.
 6. Na podstawie potwierdzonej rezerwacji CS Pankiewicz a może wystosować fakturę pro-forma opiewającą na całość kosztów rezerwacji l ub jej część.
 7. Klient może anulować wstępną rezerwację bez ponosze nia kosztów, najpóźniej 7 dni roboczych przed planowanym Szkoleniem wyłącznie dro gą e-mailową chyba że Klient zostanie wcześniej poproszony o potwierdzenie rezer wacji w trybie określonych w pkt. 18. Termin potwierdzenia wstępnej rezerwacji m oże ulec skróceniu za uprzednią zgodą CS Wspólna. Rezygnacja musi zostać przesł ana drogą e-mailową.
 8. W przypadku potwierdzenia wynajmu (przesłania formu larza zamówienia) i braku przybycia Klienta w wyznaczonym terminie, CS Pankie wicza ma prawo obciążyć Klienta pełnym kosztem wynajmu sali oraz zamówionyc h przez niego usług dodatkowych. W szczególnie uzasadnionych przypadkac h możemy odstąpić od powyższego zapisu.
 9. CS Wspólna realizuje usługi w oparciu o informa cje przesłane przez Klienta w formularzu zamówienia. Późniejsza modyfikacja infor macji dotycząca szczegółów wynajmu (np. ustawienie sali, liczba uczestników sz kolenia) jest możliwa tylko za zgodą CS Wspólna.

CATERING

 1. Klient jest zobowiązany przesłać ostateczną liczbę osób, dla których zamawia catering, drogą mailową najpóźniej na 3 dni robocze przed szkoleniem. Na podstawie tej informacji CS Wspólna ma prawo naliczyć opł atę za zamówiony catering nawet w takiej sytuacji, w której w dniu szkolenia liczba osób okaże się mniejsza.
 2. Lunch organizowany jest w pobliskiej restauracji od dalonej od CS Wspólna o 1-3 minuty drogi spacerem. W cenie usługi cateringowej zawiera się rezerwacja terminu, prowadzenie grupy na lunch, przekazanie lunch menu przed pójściem do restauracji, rozliczenie po stronie CS Wspólna.
 3. Restauracja może przygotować posiłek wegetariański. Klient przesyła najpóźniej na 3 dni robocze przed szkoleniem liczbę osób zaintereso wanych posiłkiem wegetariańskim.

SZKOLENIE KOMPUTEROWE

 1. Klient korzystający ze sprzętu komputerowego Wynajm ującego posiada możliwość instalacji niezbędnych programów, aplikacji i mater iałów w wersji elektronicznej, w dniu szkolenia, a przed jego rozpoczęciem za wcześn iejszą zgodą CS Wspólna. Odpowiedzialność za instalacje wszelkich programów ponosi Klient. W indywidualnych przypadkach Klient może zgłosić chęć przygotowania laptopów, dzień przed szkoleniem. Możliwość wcześniejszego przygoto wania laptopów wymaga potwierdzenia przez CS Wspólna.
 2. Klient korzystający z własnego sprzętu komputeroweg o zobligowany jest każdorazowo do samodzielnego dostarczenia, rozłożen ia jak i złożenia laptopów po Szkoleniu. Sprzęt komputerowy po Szkoleniu może być przechowywany w Sekretariacie na indywidualnie uzgodnionych warunka ch. W przypadku szkoleń kilkudniowych istnieje możliwość pozostawienia sprz ętu w sali szkoleniowej na indywidulanie uzgodnionych warunkach. Możliwość prz echowania laptopów i sprzętu komputerowego wymaga uprzedniego potwierdzenia prze z CS Wspólna.
 3. CS Wspólna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nienależyte funkcjonowanie sprzętu komputerowego dostarczonego przez Klienta.
 4. W przypadku wynajmu sprzętu komputerowego, należy p rzesłać orientacyjną liczbę laptopów najpóźniej 10 dni roboczych przed szkoleni em, oraz ostateczną najpóźniej na 5 dni robocze przed szkoleniem. W szczególnie uz asadnionych przypadkach termin może ulec skróceniu

PRZEPISY KOŃCOWE

 1. CS Wspólna nie ponosi odpowiedzialności za jako ść oraz treść prezentowanych i wykorzystywanych podczas Szkoleń materiałów.
 2. CS Wspólna zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian do obowiązującego Regulaminu. Wszystkie zmiany są wprowadzone na bież ąco do treści Regulaminu .

W budowie.

Zapraszamy do biura

ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
+ 48 665 01 77 77

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu mailowego
centrum@centrumwspolna.pl

 • Jeśli chcesz zadać nam pytanie lub chcesz dokonać rezerwacji sal, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na numer 665 01 77 77
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Pole "wyrażam zgodę" - wymaga akceptacji
  Wprowadź kod kontrolny
  Nieprawidłowe dane

k

o

n

t

a

k

t