SALE KONFERENCYJNE NA WYNAJEM WARSZAWA

 

Szukasz nowoczesnej sali konferencyjnej w ścisłym centrum Warszawy? Centrum Wspólna oferuje 200 m2 powierzchni na parterze urządzonej z myślą o konferencjach, szkoleniach, eventach czy spotkaniach firmowych. 100 m2 sala konferencyjna z systemem przesuwnych ścian działowych oraz klimatyczne foyer (100 m2) na potrzeby przerw kawowych, recepcji czy szybkiego lunchu jest do Państwa dyspozycji.

Przestrzeń konferencyjna znajduje się w zabytkowym, modernistycznym budynku przy ul. Wspólnej 56 zaprojektowanym przez architekta Marka Leykama. Wysokie pomieszczenia sięgające 3,5-4,4 metra oraz wysokie okna zapewniają dużą ilość dziennego światła. Znajdująca się w obiekcie powierzchnia biurowa nadaje się także spotkania biznesowe.

Wynajem sal konferencyjnych w centrum Warszawy

Chcesz zrobić wrażenie na klientach? Zdecyduj się na wynajem sal konferencyjnych w centrum Warszawy! Zobacz, która z proponowanych przez nas powierzchni będzie Ci najbardziej odpowiadać na branżowe spotkanie! Gwarantujemy, że każda z nich sprawdzi się na przyjęcie gości z Polski lub całego świata!

Nasze sale konferencyjne są nowocześnie zaaranżowane. To pomieszczenia przestronne i bardzo jasne, z dostępem do światła dziennego oraz opcją pełnego zaciemnienia. W tym zakresie dajemy Ci możliwość dowolnego sterowania oświetleniem oraz roletami okiennymi.

Dostępne tu pokoje konferencyjne pomieścić mogą średnio od 24 do 60 osób (plus trenerzy) w normalnych warunkach lub nieco mniej przy zachowaniu wymaganego bezpiecznego dystansu. Bez względu na wariant, jaki wybierzesz, bądź pewien, że zagwarantujesz uczestnikom komfortowe warunki do realizacji programu szkoleniowego. W każdej ze sal konferencyjnych na wynajem możemy Ci także zaoferować różne ustawienia stołów: w podkowę lub tzw. szkolne. To drugie rozwiązanie pozwoli zorganizować spotkanie/warsztaty dla większej liczby uczestników.

Oprócz tego w obiekcie mieści się foyer, który wykorzystasz na przerwę lunchowo-kawową.

Nasze sale wypożyczamy na godziny, co ułatwi Ci zaplanowanie nie tylko czasu szkolenia, ale i kosztów związanych z jego organizacją.

Nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych oraz atrakcyjny cennik

Każda z proponowanych przez nas na wynajem sal konferencyjnych jest odpowiednio wyposażona pod kątem sprzętu ułatwiającego prowadzenie szkoleń, warsztatów czy spotkań biznesowych. Nadają się one również do organizacji kursów językowych, komputerowych, rekrutacji czy prezentacji usług albo towarów. Co możesz w nich znaleźć?

W Sali konferencyjnej znajdują się rzutniki cyfrowe o rozdzielczości Full HD, ekrany projekcyjne 130-160’’, Internet (WiFi i LAN) o prędkości do 1000/100 Mb/s. Wszystko z myślą o udanej konferencji czy spotkaniu.

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami, którzy poszukują sal konferencyjnych sporadycznie na różnego rodzaju wydarzenia oraz zapewniamy obsługę w ramach stałej umowy. Proponujemy także atrakcyjny cennik wynajmu oraz kompleksową pomoc w zakresie wszystkich najważniejszych kwestii organizacyjnych związanych z przygotowaniem wydarzeń o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Ostateczny kształt oferty ustalamy zawsze indywidualnie.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszej ofercie. Wszystkie dostępne pomieszczenia zostały opisane oraz przedstawione na zdjęciach poglądowych, co powinno ułatwić wybór. Jeśli potrzebna jest Ci nowoczesna i atrakcyjna powierzchnia biurowa na spotkanie biznesowe, również takową dysponujemy. Zapraszamy!

Zapraszamy do biura

ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
+ 48 665 01 77 77

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu mailowego
centrum@centrumwspolna.pl

Copyright

© 2023 Centrum Szkoleniowe Wspólna

Design

Projekt i wykonanie

 • Jeśli chcesz zadać nam pytanie lub chcesz dokonać rezerwacji sal, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na numer 665 01 77 77
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Wyrażenie zgody jest wymagane
  Nieprawidłowe dane