SALE KOMPUTEROWE DO WYNAJĘCIA W WARSZAWIE

W ofercie Centrum Szkoleniowego WSPÓLNA w Warszawie działającego w nowoczesnym budynku znajdują się profesjonalne sale komputerowe na wynajem. Proponujemy kilka sal o powierzchniach od 14 do 45 m2, które pozwalają na wygodne przeprowadzenie spotkania, warsztatu czy szkolenia komputerowego dla nawet 36 osób jednocześnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, możemy z łatwością dopasować układy krzeseł i stołów do wymagań i oczekiwań Gości.

Świadczony wynajem sal komputerowych jest z naszej strony kompleksową ofertą. Pomieszczenia są wyposażone w wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt, w tym przede wszystkim komputery i laptopy, rzutnik oraz tablicę suchościeralną. W przypadku takiego zapotrzebowania dostarczamy również dodatkowe urządzenia, takie jak sprzęt biurowy czy nagłośnienie. W każdej sali komputerowej jest szybki dostęp do internetu. Koszt wynajmu konkretnego pomieszczenia zależy od liczby osób biorących udział w szkoleniu.

Szczegółowy cennik obejmujący wynajem sali jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową, telefoniczną oraz osobiście w Centrum Szkoleniowym WSPÓLNA w Warszawie.

Jeśli interesuje Państwa w pełni wyposażona sala komputerowa, w której można przeprowadzić warsztaty, kursy czy szkolenie, nasza oferta jest idealna!

Co zapewniamy w ofercie wynajmu sal?

Proponowany przez nas wynajem sali w nowoczesnym budynku obejmuje ofertę standardową lub rozszerzoną – zgodnie z wymaganiami Klientów. Ta druga opcja jest zawsze ustalana indywidualnie.

Do najważniejszych zalet naszych sal komputerowych należą:

 • różnorodne i duże powierzchnie pomieszczeń – od 13 do 100 m2,
 • możliwość przeprowadzenia warsztatów i szkoleń dla nawet 50 osób równocześnie,
 • każda sala komputerowa ma odpowiednie nasłonecznienie oraz możliwość jego wygodnego regulowania dzięki roletom,
 • nowoczesne, w pełni sprawne technicznie laptopy,
 • podłączenie myszki komputerowej do każdego laptopa,
 • szybki internet światłowodowy Wi-Fi o prędkości do 600 Mb/s (na życzenie Klienta istnieje również możliwość udostępnienia switchy oraz podłączenia się do gniazdek internetowych i osobnego światłowodu o prędkości do 900 MB/s – usługa za dodatkową opłatą, jest wyceniania indywidualnie),
 • sale komputerowe są wyposażone w dodatkowy sprzęt, m.in. rzutnik zamontowany pod sufitem, którego ustawienie można w wygodny sposób regulować,
 • w przypadku zapotrzebowania Klienta, możliwa jest zmiana ustawień stolików i krzeseł w sali nr 1, 2, 4, 5 oraz 8, salach konferencyjnych ABC (sala modułowa),
 • każda sala komputerowa może być zamknięta na klucz.

Koszt wynajmu pomieszczeń określony jest w cenniku. Dodatkowo do ceny należy doliczyć koszt laptopa – od 50 zł netto za jedno urządzenie – konkretna wycena jest wykonywana oddzielnie i zależy od liczby kursantów i daty warsztatów. Cena wynajmu sal komputerowych na szkolenia trwające dłużej niż jeden dzień jest ustalana indywidualnie.

Standardowy laptop oferowany na szkolenia jest wyposażony w procesor minimum i3, 8 GB RAM i dysk SSD. Ponadto posiada zainstalowane MS Windows 10, MS Office 2016 oraz różne przeglądarki internetowe. Możemy także dostarczyć sprzęt komputerowy o innej konfiguracji – w przypadku takiego zapotrzebowania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Wynajmij nasze sale wyposażone w komputery!

Znajdujące się w nowoczesnym budynku sale komputerowe to doskonałe miejsca na to, aby przeprowadzić w nich wykłady lub spotkania ze specjalistami z danej branży. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. To szczególnie wygodne dla tych Klientów, którzy nie dysponują własną powierzchnią do organizacji tego typu przedsięwzięć. Wtedy sala komputerowa udostępniana przez nas jest najlepszą opcją. Wystarczy tylko wybrać jedno z proponowanych pomieszczeń, które spełnia określone wymagania.

Dostępne u nas sale wyposażone w komputery świetnie nadają na szkolenia o każdej porze roku, a ich wynajem wiąże się z niskim kosztem. Jeśli są Państwo na etapie poszukiwania takich powierzchni, zachęcamy do zapoznania się z naszymi! Chętnie przygotujemy spersonalizowaną ofertę, a już dziś zapraszamy do obejrzenia na stronie, jak wygląda budynek oraz każda sala komputerowa!

Sale komputerowe wynajem - kontakt:


Damian Ciura
tel. 22 629 77 86
tel. kom. 665 017 777
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do biura

ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
+ 48 665 01 77 77

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu mailowego
centrum@centrumwspolna.pl

Copyright

© 2023 Centrum Szkoleniowe Wspólna

Design

Projekt i wykonanie

 • Jeśli chcesz zadać nam pytanie lub chcesz dokonać rezerwacji sal, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na numer 665 01 77 77
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Wyrażenie zgody jest wymagane
  Nieprawidłowe dane