SALE SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA WARSZAWA

 

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA, położone na warszawskim Śródmieściu, udostępnia na wynajem profesjonalne, a przy tym tanie sale szkoleniowe, konferencyjne. Dzięki dogodnej lokalizacji w stolicy i szerokiej ofercie powierzchniowej pomieszczeń, w naszym Centrum w Warszawie możliwe jest zorganizowanie niemal dowolnego typu konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Oferujemy małe sale konferencyjne o powierzchni od 13 m2, które z powodzeniem sprawdzą się jako miejsce na prywatne spotkanie w gronie kilku partnerów biznesowych, a także większe pomieszczenia o metrażu do 50 m2, w których z sukcesem można przeprowadzić szkolenie, konferencję, warsztaty czy meeting pracowniczy dla kilkudziesięciu osób

Jeśli mają Państwo ochotę obejrzeć wcześniej nasze sale szkoleniowe w Warszawie, zapraszamy!

W naszych salach komputerowych do wynajęcia można również przeprowadzić kursy i warsztaty komputerowe, w których równocześnie może uczestniczyć (korzystając indywidualnie z laptopów), aż do 36 osób. Pomieszczenia te charakteryzują się odpowiednim poziomem dostępu do dziennego światła, który można łatwo regulować przy pomocy rolet.

Zapraszamy do poznania szczegółów związanych z poszczególnymi salami, w tym cennikiem, i rezerwowania tych, spełniających Państwa oczekiwania. W przypadku większych zamówień możliwe jest negocjowanie cen.

Standard sal szkoleniowych
klimatyzacja
rzutnik cyfrowy
otwierane okna
duże tablice suchościeralne
flipchart (20 kartek)
markery
drukarka / skaner
Wifi do 600 Mb/s
komputery

Wynajem sal szkoleniowych wraz z wyposażeniem

Z naszej oferty wynajmu sal na spotkania biznesowe, warsztaty, szkolenia i inne wydarzenia korzystają podmioty z wielu branż oraz z różnymi oczekiwaniami czy potrzebami organizacyjnymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Sala szkoleniowa Warszawa śródmieście wynajęta przez Klienta jest dopasowywana do jego potrzeb, a także charakteru wydarzenia. Dostarczamy odpowiednie wyposażenie sprzętowe i meblowe. Dysponujemy nowoczesnymi laptopami i komputerami, rzutnikami, tablicami suchościeralnymi, urządzeniami biurowymi czy nagłośnieniem.

W ramach wynajmu zapewniamy właściwe układy stołów i krzeseł, aby wszyscy goście w sali konferencyjnej mogli czuć się swobodnie i komfortowo, a przy tym w pełni korzystali z wydarzenia, w którym uczestniczą. Odpowiedni rozkład stołów, dobrej jakości sprzęt nagłaśniający oraz możliwość łatwego i wygodnego ustawiania pozycji rzutnika sprawiają, że uczestnicy doskonale widzą prezentację i słyszą prelegenta nawet z końca pomieszczenia.

Proponowane przez nas sale szkoleniowe w Warszawie, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, to oferta, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesny sprzęt komputerowy

W naszych salach komputerowych do wynajęcia można również przeprowadzić kursy i warsztaty komputerowe, w których równocześnie może uczestniczyć (korzystając indywidualnie z laptopów), aż do 36 osób. Pomieszczenia te charakteryzują się odpowiednim poziomem dostępu do dziennego światła, który można łatwo regulować przy pomocy rolet.

Każda sala komputerowa i szkoleniowa posiada dostęp do szybkiego internetu Wi-Fi, z którego mogą korzystać wszyscy goście. W przypadku kursów komputerowych dostarczamy wysokiej klasy laptopy, wyposażone standardowo w 4 GB RAM-u, szybkie procesory (m.in. i3) oraz system MS Windows 7 i MS Office 2016.

Jeśli coś jeszcze będą potrzebować Państwo w ramach wynajmu sal, służymy pomocą!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem sal szkoleniowych w Warszawie?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wynajem sal szkoleniowych. Organizując różne spotkania biznesowe, np. dla pracowników firmy, czasami dobrze jest wyjść poza mury własnego przedsiębiorstwa. Wówczas takie wydarzenia, które odbędą się w alternatywnej lokalizacji, nabiorą innej rangi i zyskają większe zainteresowanie osób biorących w nich udział.

Wynajem sal jest o tyle wygodnym rozwiązaniem, że pomagamy w załatwieniu również cateringu lub pozostałych rzeczy, jakie Klienci zażyczą sobie w zamówieniu. Mając fachowe wsparcie, mogą bezstresowo przygotować się do organizacji swojego spotkania.

Oferujemy możliwość wynajmu dowolnej sali zarówno w czasie tygodnia roboczego, jak i na weekend. Zapewniamy bardzo korzystne, konkurencyjne ceny usług. Małe sale konferencyjne o mniejszych powierzchniach w centrum konferencyjne WSPÓLNA w Warszawie można tanio wynająć już za 240 zł netto za 8 godzin. Zapraszamy Centrum Wspólna Warszawa.

Zapraszamy do poznania szczegółów związanych z poszczególnymi salami, w tym cennikiem, i rezerwowania tych, spełniających Państwa oczekiwania. W przypadku większych zamówień możliwe jest negocjowanie cen. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów w zakresie warunków finansowych dotyczących wynajmu sal w Warszawie!

Dowiedz się więcej na temat oferty!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz cennikiem. Specjalnie dla Państwa zebraliśmy najważniejsze informacje i dane dotyczące każdej z sal szkoleniowych na wynajem. Zapraszamy do osobistego, mailowego lub telefonicznego kontaktu. Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania oraz zarezerwujemy dla Państwa konkretne pomieszczenie. W przypadku naszych stałych Klientów oraz dla dużych zamówień udostępniamy możliwość negocjacji cen, oraz atrakcyjnych rabatów. Warto już dziś zobaczyć nasze nowoczesne sale szkoleniowe w Warszawie i zdecydować się na ich wynajem!

Zapraszamy do biura

ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
+ 48 665 01 77 77

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu mailowego
centrum@centrumwspolna.pl

Copyright

© 2023 Centrum Szkoleniowe Wspólna

Design

Projekt i wykonanie

 • Jeśli chcesz zadać nam pytanie lub chcesz dokonać rezerwacji sal, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na numer 665 01 77 77
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Wyrażenie zgody jest wymagane
  Nieprawidłowe dane